Telefon
WhatsApp

Natsu Makina İnş.İnş.Malz.San.Tic. A.Ş.

Hakkımızda

1998 Yılında kurulan NATSU Makine; Vakumlu Kaldırma ve Taşıma makineleri üretiminde ülkemizin ilk yerli firmasıdır.

Vakumlu kaldırma ve taşıma sistemleri sanayide üretimin çok farklı kademelerinde fonksiyonel ve elverişli kaldırma-taşıma sistemleri olarak kullanılmaktadır.

Natsu vakumlu taşıma sistemlerinin standart ürün yelpazesi, uygulamaların bütün alanlarını kapsayacak kadar geniştir. Her sektörden firmaların ihtiyaç duyacağı vakumlu taşıma sistemleri farklı isimler ile anılmaktadır.

 Örnek olarak Vakumlu Kaldırma Makinesi, Vakumlu Kaldırma Cihazı, Vakumlu Kaldırma Sistemleri ,  Vakum Hortumlu Kaldırıcılar, Vakum Hortumlu Kaldırma Cihazı, Vakum Hortumlu Kaldıraç , Vakumlu Kaldırma Aracı , Vakumlu Maniplatör, Vakumlu Pergel Vinç, Vakumlu Kaldıraç, Pergel Vinçli Vakum verilebilir.

Natsu vakumlu taşıma sistemleri ülkemizde vakumlu kaldırma ve taşıma alanında yapılan yeniliklere oldukça fazla katkıda bulunmuştur.Vakumlu Taşıyıcıları kullanan firmalar fonksiyonel, elverişli ve güvenli taşıma yapmaya önem veren firmalardır. Bu firmaların kullandığı vakumlu kaldırıcılar son derece zorlu kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamalıdır.

Kuruluşundan bu zamana kadar bu gereksinimleri standart hale getirmek için çalışan Natsu Vakumlu Taşıma bu alanda sürekli olarak kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

 

Hakkımızda

TEKLİF FORMU